چهارشنبه سوم مرداد ماه

چهارمحال و بختياري

برگزاری مجمع سالیانه هیات چهارمحال و بختیاری

مجمع سالیانه هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

جشنواره استعدادیابی در 4 هیات ورزشی چهارمحال و بختیاری 23 اردیبهشت برگزار می‌شود

مسئولان هیات‌های ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء، جانبازان و توان‌یابان و ناشنوایان و نابینایان در دومین نشست کارگروه تخصصی استعدادیابی، 23 اردیبهشت را برای برگزاری جشنواره مشترک تعیین کردند.

کریمی رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری شد

مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌ بیماران خاص و پیوند اعضای استان چهارمحال و بختیاری برگزار و عباس کریمی برای 4 سال آینده سکان هدایت این هیات را در دست گرفت.

ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با تغییر برخی نگرش‌های اجتماعی توسعه می‌یابد

رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه همچنان برخی نگرش‌های متفاوت اجتماعی امکان توسعه ورزش بین گروه‌های زیر مجموعه این هیات را با مشکل مواجه کرده، گفت: لازم است مسوولان هیات ورزشی به طور مستقیم در نشست‌های کمیته بیماران خاص استان‌ها حاضر شوند.

حضور مربی تیراندازی‌ هیات بیماران خاص چهارمحال‌‌وبختیاری در المپیاد دانشجویی

مربی تیراندازی هیات بیماران خاص و پیوند اعضای چهارمحال‌وبختیاری هدایت‌ تیم تیراندازی‌ دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد را در المپیاد دانشجویی وزارت بهداشت برعهده گرفت.

برگزاری جشنواره ورزشی هیأت بیماران خاص و پیوند اعضاء کهگیلویه و بویراحمد

    جشنواره ورزشی استانی هیأت بیماران خاص و پیوند اعضاء کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی بیماران خاص با حضور مسئولان هیأت و ورزشکاران با رعایت پروتکل‏های بهداشتی و در فضای باز و مفرح پارک آبشار شهر یاسوج برگزار شد.

برترین‌های‌ مسابقات دارت بیماران خاص و پیوند اعضا چهارمحال‌ و بختیاری معرفی شدند 

مسابقات دارت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، با حضور جمعی از بیماران خاص‌ و پیوند اعضا در شهرستان بن چهارمحال‌ و بختیاری برگزار شد.