سه شنبه هشتم خرداد ماه

برترین‌های یازدهمین دوره رقابت‌های تالاسمی قهرمانی کشور معرفی شدند

پرونده یازدهمین دوره رقابت‌های تالاسمی قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر بسته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، یازدهمین دوره رقابت‌های تالاسمی قهرمانی کشور از 24 تا 28 بهمن‌ماه به میزبانی بوشهردر 6 رشته ورزشی تنیس روی میز، بدمینتون، دارت، پتانک، شطرنج و تیراندازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر برگزار شد.

در این رقابت ها 400 ورزشکار از 30 استان کشور در دو بخش دختران و پسران و در دو رده سنی کمتر و بالای 35سال  به مصاف هم رفتند که در پایان نفرات و استان‌های برتر مشخص شدند. 

رشته دارت

رده سنی کمتر از ۳۵ سال بانوان

نفر اول: زهرا دهقان - فارس

لیلا حیدری - چهارمحال و بختیاری

نفر سوم: فاطمه شجری - زنجان

نفر چهارم : زهرا سیادی – قزوین

رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان

نفر اول: کبری معارف وند - قم

نفر دوم: الهه مولوی - تهران

نفر سوم: صدیقه عبدی پور – بوشهر

نفر چهارم: زهرا سلطانی – کرمان

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان

نفر اول: جواد سارایی - ایلام

نفر دوم: پژمان بادپا - فارس

نفر سوم: فرشاد کریمی - کهگیلویه و بویراحمد

نفر چهارم: امیر موفق - خوزستان

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: رسول فرمانی - قم

نفر دوم: عباس حق نظری - خوزستان

نفر سوم: علیرضا زائر- گیلان

نفر چهارم:  امین مصطفایی - کرمان

تیراندازی

رده سنی کمتر از ۳۵ سال بانوان

نفر اول: ام البنین رستمی - چهارمحال و بختیاری

نفر دوم: سمانه علیزاده - خراسان رضوی

نفر سوم: فاطمه کرمانی – قم

رده سنی بالایی ۳۵ سال بانوان

نفر اول: مریم کیانی - چهارمحال و بختیاری

نفر دوم: حبیبه سعید – کرمان

نفر سوم: فاطمه شریفی – کرمانشاه

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان

نفر اول: محمد رشیدی تبار لرستان

نفر دوم: مصطفی کاظمی - چهارمحال و بختیاری

نفر سوم: عبدالله فراز - کرمانشاه

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: عباس کریمی - چهارمحال و بختیاری

نفر دوم: حسین افضلی – کرمان

نفر سوم: حسن عزتی - کرمانشاه

بدمینتون

رده سنی کمتر از 35 سال بانوان

نفر اول: فاطمه حاجی نصیری - یزد

نفر دوم: متینا اله بخشی - مرکزی

سوم مشترک: سمیرا نوری - کرمانشاه و شمیم سلیمان‌زاده - تهران

رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان

نفر اول: راحله حسینی - خوزستان

نفر دوم: مریم شکری - فارس

سوم مشترک: سمیه اخلاص پور- کرمان و عطیه نوری - اصفهان

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان

نفر اول: امیر عباس تجرد - فارس

نفر دوم: رضا جباری - اصفهان

سوم مشترک: مهدی عرب - تهران و حمیدرضا کرد جزی - گلستان

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: مهدی برزگر - اصفهان

نفر دوم: رضا ابراهیم امینی - خوزستان

سوم مشترک: اسماعیل عبیدی – گیلان و مجید آل عبایی - گیلان

شطرنج

رده سنی کمتر از ۳۵ سال بانوان

نفر اول: شیوا داوودی - هرمزگان

نفر دوم: فاطمه نظامات - اروند

سوم مشترک: هانیه میری - سیستان و بلوچستان و فریبا الیاسی - کردستان

رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان

نفر اول: میترا علیزادگان - مازندران

نفر دوم: لعیا بهجت - آذربایجان غربی

سوم مشترک: ماریه خنشأ – هرمزگان و متینه اولادی - قزوین

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان

اول مشترک: یوسف نظری - کهگیلویه و بویراحمد و حسین فتحی‌پور-  قم

نفر دوم: رضا کرد جزی - گلستان

نفر سوم: جواد عجم - سمنان

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: رضا نوروز پور- گیلان

نفر دوم: رضا مالکی – خوزستان

سوم مشترک: رامین پورجلال - کرمان و محمد علیزاده - مازندران

تنیس روی میز

رده سنی کمتر از ۳۵ سال بانوان

نفر اول: فاطمه تیموری - گلستان

نفر دوم: عواطف امیری - خوزستان

سوم مشترک: ساحل عطارمی  - اردبیل و مرضیه باستانی - سیستان و بلوچستان

رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان

نفر اول: سمیه ظهوریان - خراسان رضوی

نفر دوم: مریم احدی - فارس

سوم مشترک: آزاده قاسمی - همدان و فتانه مرادی - قزوین

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان

نفر اول: محمد اخلاقی‌زاده - فارس

نفر دوم: سید علی میرآیز - گلستان

سوم مشترک: شهریار اجل لوییان - اصفهان و سجاد جعفری - چهارمحال و بختیاری

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: عزیز عباسیان - اصفهان

نفر دوم: حسین حمزه - چهارمحال و بختیاری

سوم مشترک: مجتبی عسگرزاده - کرمان و جبار ساجدی - البرز

پتانک

رده سنی کمتر از ۳۵ سال بانوان

نفر اول: سیما رفیعی - خراسان رضوی

نفر دوم: زینب اسفیدانی - خراسان شمالی

سوم مشترک: عاطفه مظفری - یزد و نسرین احمدزاده - ایلام

رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان

نفر اول: فاطمه انصاری - بوشهر

نفر دوم: مریم فاخر - کرمانشاه

سوم مشترک: مرضیه خرم - فارس و سارا آغویی - گلستان

رده سنی کمتر از ۳۵ سال آقایان:

نفر اول: امیرحسین مزیدی - یزد

نفر دوم: سهیل فرجام - اردبیل

سوم مشترک: آرمین خالدیان - کردستان و رضا اسدی - اروند

رده سنی بالای ۳۵ سال آقایان

نفر اول: احمد محمدپور - تهران

نفر دوم: ثامر پازتاریان - ایلام

سوم مشترک: حمید هاشمی خراسان رضوی و حسین گلوی گلستان

استان‌های برتر:

در بخش بانوان

مقام اول: چهارمحال و بختیاری

مقام دوم: خراسان رضوی

مقام سوم: فارس

در بخش آقایان

مقام اول : اصفهان

مقام دوم: فارس

مقام سوم: خوزستان