چهارشنبه شانزدهم آذر ماه

عنوان نخست رقابت های قهرمانی کشور پیوند اعضا به خوزستان و اصفهان رسید

با برگزاری رقابت های پیوند اعضا قهرمانی کشور چهره تیم ها و استان ها برتر مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مسابقات که در 6 رشته ورزشی و به میزبانی استان های فارس، قزوین و تهران در آذرماه سال جاری برگزار شد در بخش آقایان استان های خوزستان، فارس و اصفهان به ترتیب رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش بانوان نیز استان های اصفهان، تهران و فارس بالاتر از سایر رقبا قرار گرفتند. در این مسابقات 28 استان با مجموع 340 ورزشکار در 6 رشته ورزشی دوومیدانی،  تنیس روی میز، دارت، اسکواش، پتانک و بدمینتون با هم به رقابت پرداختند.


در پایان این مسابقات و در رشته های مختلف این نتایج به دست آمد:

 

رشته اسکواش

بانوان

 رده سنی 18 تا 29

نفر اول: ستایش سادات محمدی – اصفهان

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: مرضیه یارخلجی – تهران

نفر دوم – فتانه فراهانی – مرکزی

نفر سوم: رسا راشدی – خراسان رضوی

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: آتنا سیری – تهران

 

آقایان

رده سنی 18 تا 29

نفر اول: میثم طالبی – مازندران

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: محمد جواد فلاحی – فارس

نفر دوم: بابک بهور – البرز

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: محسن مهری – تهران

نفر دوم: رضا عالمی – تهران

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: رضا اسکندری – قم

 

رشته بدمینتون:

بانوان

رده سنی 18 تا 29

نفر اول: زهرا حیدریان – کرمانشاه

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: مائده فتحی – مازندران

نفر دوم: سپیده مدنی خواجه – آذربایجان شرقی

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: اعظم زارعی – اصفهان

نفر دوم : سهیلا  پوررضا – گیلان

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: رضوان نجارزاده – اصفهان

 

آقایان:

رده سنی 18 تا 29

نفر اول: امیرحسن تقدیریان – خراسان رضوی

نفر دوم: محمد شیرزاد – خراسان شمالی

نفر سوم: مسعود فرزامی – کرمانشاه

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: حسین رضایی – آذربایجان شرقی

نفر دوم: حمزه پیرمرادیان – اصفهان

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: علی نجفی – مازندران

نفر دوم: بهروز سلیمی – زنجان

نفر سوم: یعقوب علی عباسی – قم

 

رشته پتانک

بانوان

رده سنی 18 تا 29

نفر اول : فاطمه رمضانی – فارس

نفر دوم: صبا محمدی – زنجان

نفر سوم: آیسان بابانظر – تهران

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: فاطمه حسینیان – خراسان رضوی

نفر دوم: صبا زرین قلم – تهران

نفر سوم: زهرا اوسطی – زنجان

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: زهرا ملکی – زنجان

نفر دوم: زهرا ربیعی – سمنان

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: اعظم مردان دزفولی – فارس

نفر دوم: مرضیه فرحدل – خراسان شمالی

نفر سوم: شهناز عباسی – مرکزی

 

آقایان

رده سنی سنی 18 تا 29

نفر اول: امیرمحمد لک – مرکزی

نفر دوم: عبدالله فتحی – کردستان

نفر سوم: مهدی سلیمی – تهران

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: علیرضا روح پرورزاده – اصفهان

نفر دوم: فرشاد زندی – فارس

نفر سوم: علی تاجی – سمنان

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: شاهین خداوردیان – تهران

نفر دوم: محسن اکبرپور – خراسان رضوی

نفر سوم: حمیدرضا شیرزاد – کهگیلویه و بویراحمد

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: صمد امین صفایی – فارس

نفر دوم: ابوالفضل صفری – زنجان

 

رشته دارت:

بانوان

رده سنی 18 تا 29

نفر اول: فاطمه سعیدی – سمنان

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: مریم فریدونی – همدان

نفر دوم: رها رضایی فرد – فارس

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: اشرف مرادی- خراسان رضوی

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: فاطمه رهدار – سیستان و بلوچستان

 

آقایان

رده سنی 18 تا 29

نفر اول: محمد جواد نقی پور – مازندران

نفر دوم: زانکو الماسی – کردستان

نفر سوم: رضا رسایی – سمنان

 

رده سنی 30 تا 39

نفر اول: پیمان رضوی – آذربایجان شرقی

نفر دوم: ابراهیم طریقی – سیستان و بلوچستان

 

رده سنی 40 تا 49

نفر اول: اکبر فاتحی – کرمان

نفر دوم: علی تازیکه لمسکی – گلستان

نفر سوم: محمد علی جهانگیری – خوزستان

 

رده سنی 50 تا 59

نفر اول: مرتضی اردستانی – قم

نفر دوم: علی رهدار – سیستان و بلوچستان

نفر سوم: غلام محمدی – سیستان و بلوچستان

 

رده سنی 60 به بالا

نفر اول: صفر علی سلیمان پور – البرز

نفر دوم: امیر شاه ملکی – کردستان