تقدیر از مدال آوران تهرانی رقابت های جهانی پیوند اعضاء در استرالیا

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از مدال آوران حاضر در رقابت های جهانی استرالیا تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مراسم که به همت هیات بیماری های خاص و پیوند اعضا جنوب‌شرق و با حضور علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد از قهرمانان استان تهران تقدیر شد.

جوادی با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه و حمایت از قهرمانان نام آور تهرانی گفت: سیاست هیات های ورزشی در تکریم از قهرمانان باید به گونه ای باشد تا ورزشکارانی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورند، مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند.

 

وی از تلاش های ورزشکاران تهرانی در رقابت های جهانی استرالیا تشکر و ابراز امیدواری کرد تا با حمایت هایی که در سالجاری پیش بینی شده و با پیگیری هیات مربوطه، این قهرمانی ها همچنان ادامه یابد و تهران در همه صحنه ها جزو بهترین ها باشد.

 

در این مراسم از مرضیه یارخلجی( دارنده مدال طلای اسکواش، بولز و مدال نقره پتانک دوبل، مدال برنز تنیس)، جواد رحمانی دارنده مدال طلای پینگ پنگ دوبل و برنز پتانک و انعام رهبر دارنده مدال طلا ۴۰۰ متر و مدال نقره دوومیدانی ۴۰۰در ۱۰۰ متر ، ۱۰۰ متر و پرتاب توپ توسط جوادی تقدیر شد.

این مراسم با حضور مجیدی رییس هیات و مدیر مجموعه ورزشی تختی، حسین پور رئیس هیات بیماری های خاص و پیوند اعضا جنوب شرق، پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و خسروی دبیر هیات برگزار شد.

  • 21:12
  • 1402/02/13
  • 3091