به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مسابقات 130 ورزشکار از 22 استان کشور طی دو روز (10 و 11 آذرماه) با هم به رقابت پرداختند که در پایان برترین های این رشته معرفی شدند.
گفتنی است 35 ورزشکار خانم و 95 ورزشکار در بخش مردان رقابت های خود را در دو ورزشگاه حافظیه شیراز و 22 بهمن این شهر برگزار کردند.
ماده پرتاب توپ:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: فرزاد آرائیان – کهگیلویه و بویراحمد – رکورد 66/36
نفر دوم: سید علی موسوی – خوزستان – رکورد 62/20
نفر سوم: امیر معماری – فارس – 53/76
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: علی جعفری – لرستان – 69/43
نفر دوم: مرتضی زارع – خوزستان – 55/20
نفر سوم: سلمان محمدخانی - چهارمحال و بختیاری
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: انعام رهبر – تهران – 61/23
نفر دوم: سعید بهزادی – مازندران – 55/12
نفر سوم: سلمان نریموسی - خوزستان
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: روح اله تکلیف – خوزستان – 44/07
نفر دوم: فاضل شجاعت – خوزستان – 39/58
نفر سوم: عرت اله محمدپور – خوزستان – 36/22
ماده پرتاب دیسک:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: محمد صادق محمدی – کردستان – 25/07
نفر دوم: فرزاد آرائیان – کهگیلویه و بویراحمد –19/73
نفر سوم: امیر معماری – خوزستان – 19/30
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: علی جعفری – لرستان – 24/88
نفر دوم: محمد اشراقی – قم – 22/23
نفر سوم: اصغر عظیمی – تهران –19/58
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: محمد براتی – مرکزی – 29/62
نفر دوم: سعید بهزادی – مازندران – 21/29
نفر سوم: اصغر پنداشته – اردبیل – 14/55
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: نبی اله مرزبان – مازندران – 22/73
نفر دوم: عزت اله محمدپور – خوزستان – 22/37
نفر سوم:فاضل شجاعت – خوزستان – 18/63
ماده پرتاب وزنه:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: فرزاد آرائیان – کهگیلویه و بویراحمد –8/30
نفر دوم: صادق محمدی – کردستان – 8/27
نفر سوم:علی نورمحمدی – خراسان شمالی – 7/19
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: علی جعفری – لرستان – 8/72
نفر دوم: اصغر عظیمی – تهران – 8/10
نفر سوم:مرتضی زارع – خوزستان 7/89
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: محمد براتی – مرکزی – 9/47
نفر دوم: سعید بهزادی – مازندران – 7/97
نفر سوم:اصغر پنداشته – اردبیل – 6/04
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: نبی اله مرزبان – مازندران – 8/49
نفر دوم: فاضل شجاعت – خوزستان – 6/20
ماده 200 متر آقایان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سید علی موسوی – خوزستان – 26/14
نفر دوم: عقیل احمدی – فارس – 26/30
نفر سوم: علی گودرزی – اصفهان – 28/68
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: بهرام صداقت – فارس – 29/19
نفر دوم: سعید سهرابی – فارس – 29/24
نفر سوم: عباس محمودی – زنجان – 29/25
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: سعید منتظر پرچی – مازندران – 26/37
نفر دوم: نظرعلی ریاحی – تهران – 30/24
نفر سوم: نعمت بابایی پور- زنجان – 32/09
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: روح اله تکلیف – خوزستان – 35/44
نفر دوم: لطف اله امانی – چهارمحال و بختیاری – 48/72
نفر سوم: عزت اله محمدپور – خوزستان – 1/45/40
ماده 100 متر آقایان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سید علی موسوی – خوزستان – 12/50
نفر دوم: علی گودرزی – اصفهان –13/42
نفر سوم: فواد خوزم – کردستان – 13/92
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: بهرام صداقت – فارس – 13/13
نفر دوم: سعید بهرامی – فارس – 13/80
نفر سوم: مرتضی زارع – خوزستان – 13/93
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: سیعد منتظر پرچی – مازندران – 12/02
نفر دوم: انعام رهبر – تهران – 12/56
نفر سوم: علی حسن شاهی – فارس - 14/03
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: لطف اله امانی – چهارمحال و بختیاری – 19/40
نفر دوم: فاضل شجاعت – خوزستان –19/80
نفر سوم: عزت اله محمدپور – خوزستان – 33/60
ماده 400 متر آقایان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: سید علی موسوی - خوزستان - رکورد 59/93
نفر دوم: میثم همتی - فارس - 1/05/70
نفر سوم: عقیل احمدی - فارس - 1/11/75
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: بهرام صداقت - رکورد 1/04/53
نفر دوم: رضا قدرتی - خراسان رضوی - 1/08/62
نفر سوم: محسن اسدی - اصفهان - 1/11/19
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: انعام رهبر - تهران - 1/00/38
نفر دوم: موسی خلیفه - فارس - 1/05/38
نفر سوم:علی سینا صبادی - کهگیلویه و بویراحمد - 1/17/50
رده سنی 59 تا 60
نفر اول: روح اله تکلیف
ماده پرتاب نیزه:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: فرزاد آرائیان – کهگیلویه و بویراحمد – 31/00
نفر دوم: سید علی موسوی – خوزستان – 29/15
نفر سوم:علی نور محمدی – خراسان شمالی – 22/48
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: علی جعفری – لرستان –39/60
نفر دوم: جعفر میرزایی – فارس – 24/50
نفر سوم:عباس محمودی – زنجان – 24/03
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: محمد براتی – مرکزی – 33/23
نفر دوم: سعید بهزادی – مازندران – 30/86
نفر سوم: سلمان نریموسی - خوزستان – 25/36
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: فاضل شجاعت – خوزستان – 18/36
نفر دوم: روح اله تکلیف – خوزستان – 16/636
نفر سوم: عزت اله محمدپور – خوزستان – 15/56
ماده 1500 متر آقایان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: عقیل احمدی – فارس – 5/37/90
نفر دوم: میثم همتی – فارس- 5/37/95
نفر سوم: امیر معماری – خوزستان – 6/06/13
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: محسن اسدی 0ی اصفهان – 6/04/69
نفر دوم: احمد نوروزی – قزوین – 7/14/57
نفر سوم: فردین قادری – کردستان – 8/05/22
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: رضا طهماسبی – اصفهان – 6/15/80
نفر دوم: نظر علی ریاحی – تهران – 6/54/90
نفر سوم: سلمان نریموسی – خوزستان – 8/02/60
ماده 5000 متر پیاده روی آقایان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: میثم همتی – فارس – 30/49/09
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: احمد نوروزی – قزوین –26/26/28
نفر دوم: مرتضی فنایی – فارس -32/04/75
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: موسی خلیفه – فارس – 30/0731
نفر دوم: سید جلال امینی – مرکزی – 30/22/34
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: جلال شرفی – کهگیلویه و بویراحمد چهارمحال و بختیاری – 38/01/00
نفر دوم: لطف اله امانی – چهارمحال و بختیاری – 37/07/00
ماده 800 متر آقایان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: عقیل احمدی – فارس – 2/27/31
نفر دوم: میثم همتی – فارس –2/32/97
نفر سوم: امیر معماری – خوزستان – 2/46/75
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: احمد نوروزی – قزوین –2/36/22
نفر دوم: محسن اسدی – اصفهان – 2/36/75
نفر سوم: بهرام صداقت – فارس-3/12/70
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: انعام رهبر - تهران
نفر دوم: رضت طهماسبی - اصفهان
نفر سوم: سلمان نریموسی - خوزستان
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: روح اله تکلیف – خوزستان – 3/15/00
بانوان
ماده 100 متر بانوان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سیما سلجوقی – خوزستان – 20/23
نفر دوم: فائزه ابوالحسنی – اصفهان –20/75
نفر سوم: فاطمه صارم – اصفهان –23/80
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: معصومه رضایی – فارس – 15/72
نفر دوم: صدیقه جانی – خراسان جنوبی – 19/50
نفر سوم: گل گونه شریفی – اصفهان – 26/64
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: مریم شریفی – اصفهان 17/64
ماده پرتاب دیسک:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سیما سلجوقی – خوزستان – 10 متر
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: پانیذ محمودی – تهران –20/22
نفر دوم: زیبا رفیعی تبار – خوزستان – 13/65
نفر سوم: انیسه حاج علی عسگری – مرکزی –7/86
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: مریم شریفی – اصفهان –22/46
نفر دوم: کلثوم ابراهیمی – فارس – 16/48
ماده 200 متر:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سیما سلجوقی – خوزستان –48/70
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: معصومه رضایی – فارس – 33/94
نفر دوم: صدیقه جانی – خراسان جنوبی –43/69
نفر سوم: مهدیه کارگران – خراسان رضوی – 44/97
ماده 3000 متر پیاده روی:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سیما سلجوقی – خوزستان – 31/20/22
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: گل گونه بادامی – تهران –27/33/38
نفر دوم: انیسه حاج علی عسگری – مرکزی –27/41/63
ماده 800 متر:
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: زیبا رفیعی تبار – خوزستان – 4/54/59
نفر دوم: مهدیه کارگران – خراسان رضوی – 5/55/20
ماده پرتاب نیزه:
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: پانیذ محمودی – تهران – 19/62
نفر دوم: زیبا رفیعی تبار – خوزستان – 14/40
نفر سوم: الهام نجفی – چهارمحال و بختیاری – 11/47
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: مریم شریفی – اصفهان – 22/64
نفر دوم: کلثوم ابراهیمی – فارس – 18/15
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: فاطمه نورانی – فارس – 10/02
ماده 400 متر:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: فاطمه صارم – اصفهان – 3/13/69
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: مهدیه کارگران – خراسان رضوی – 3/20/75
ماده 3000 متر:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: فاطمه صارم – اصفهان – 29/50/00
نفر دوم: خدیجه مصطفوی لو- گلستان – 33/51/00
ماده پرتاب وزنه:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: خدیجه مصطفوی لو- گلستان –3/18
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: پانیذ محمودی – تهران – 7/48
نفر دوم: مهدیه کارگران – خراسان رضوی – 5/58
نفر سوم: الهام نجفی – چهارمحال و بختیاری – 5/28
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: کلثوم ابراهیمی – فارس - 6/87
نفر دوم: مریم شریفی – اسفهان – 6/50
نفر سوم: پرستو رضایی – اصفهان – 5/16
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: فاطمه نورانی – فارس – 5/10
نفر دوم: سیما کریمی – تهرن –4/92
ماده پرتاب توپ:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: سیما سلجوقی – خوزستان – 20/82
نفر دوم: فائزه ابوالحسنی – اصفهان – 13/88
نفر سوم: خدیجه مصطفوی لو – گلستان – 11/58
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: پانیذ محمودی – تهران – 34/24
نفر دوم: زیبا رفیعی پور – خوزستان – 28/05
نفر سوم: گل گونه بادامی – تهران – 23/03
رده سنی 40 تا 49 سال
نفر اول: مریم شریفی – اصفهان –36/40
نفر دوم: کلثوم ابراهیمی – فارس – 32/69
نفر سوم: پرستو رضایی – تهران –
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: سیما کریمی – تهران – 14/38
نفر دوم: فاطمه نورانی – فارس – 12/33
ماده 1500 متر بانوان:
رده سنی 18 تا 29 سال
نفر اول: خدیجه مصطفوی لو - گلستان - رکورد 13/52/06
رده سنی 30 تا 39 سال
نفر اول: ثریا عبدالملکی - کردستان - 10/25/11
نفر دوم: زیبا رفیعی تبار - خوزستان - رکورد 10/33/59