طاهریان: ارائه پیشنهاد موظف کردن کارمندان به انجام ورزش همگانی به دولت

مشاور معاون رئیس‌جمهور در امور ورزش دختران و زنان گفت: حمایت از فعالیت بانوان در همه عرصه ها از الزامات است و در این راستا، دولت تدبیر و امید به ورزش بانوان توجه ویژه ای دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و به نقل از ایسنا طاهره طاهریان در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه نخستین دوره از رقابت های دو و میدانی ورزشکاران پیوند اعضا و دیابتی در منطقه آزاد بندرانزلی اظهار کرد: باید تلاش شود علاوه بر حمایت، فعالیت بانوان در همه بخش های قهرمانی، همگانی و توسعه ورزش قانونمند شود.

مشاور معاون رئیس‌جمهور در امور ورزش دختران و زنان با بیان اینکه عنوان نایب رئیس فدراسیون ورزش بانوان عملا جایگاه قانونی ندارد، افزود: باید شرایط لازم برای داشتن حق رأی و تصمیم گیری و مدیریت بخش ورزش بانوان در فدراسیون ها به آنان داده شود.

طاهریان با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید نسبت به ورزش بانوان گفت: کارگروه اوقات فراغت و ورزش و تربیت بدنی از سوی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با هدف حمایت همه جانبه از فعالیت های بانوان تشکیل شده است.

وی به ارائه پیشنهاد در راستای موظف کردن کارمندان به پرداختن به امر ورزش همگانی اشاره و تصریح کرد: به دلیل کمرنگ بودن ورزش بین کارکنان دولت بویژه در بخش بانوان، این پیشنهاد به دولت ارائه و درصورت تصویب به عنوان دستورالعمل به ادارات ابلاغ می شود.

مشاور معاون رئیس‌جمهور در امور ورزش دختران و زنان به تلاش برای تبدیل نگاه سلیقه‌ای جامعه به زنان به نگاه مثبت اشاره و خاطرنشان کرد: هدف، حمایت از بانوان و جدی گرفته شدن استفاده از توانمندی آنان درهمه عرصه ها بوده و در تلاشیم نتیجه لازم حاصل شود.

به گزارش ایسنا، آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات دو و میدانی ورزشکاران پیوند اعضاء و دیابت کشور در انزلی برگزار و از 85 تن از دو و میدانی کاران پیوند اعضاء و دیابتی و مربیان آنها تجلیل شد.

آخرین ویرایش در 1395/09/02

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top