جلسه فرهادی زاد با مربیان تیم های ملی پیوند اعضا

نخستین جلسه هماهنگی مربیان تیم های ملی پیوند اعضا برای بازی های جهانی 2019 نیوکاسل عصر امروز با حضور دبیر، نایب رئیس و مسئول اردوهای تیم های ملی و مربیان چند رشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، دکتر مهین فرهادی زاد ضمن ارائه توضیحاتی مختصر در خصوص اهداف و برنامه های فدراسیون جهانی پیوند اعضا گفت: حضور ورزشکاران پیوند اعضا در مسابقات برون مرزی سبب توسعه ورزش در این قشر و افزایش توانمندی آنان خواهد شد.

وی برگزاری این نشست را با اهمیت دانست و افزود قصد داریم در بازی های جهانی آینده که مرداد ماه سال 1398 در نیوکاسل برگزار می شود در رشته های جدیدی از جمله دوچرخه سواری بانوان، کایاک و تنیس نیز شرکت کنیم.

دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا بر تدوین برنامه های منظم و پیگیری و اجرای صحیح آن توسط مربیان تاکید کرد و از آنان خواست در هر اردو ورزشکاران را با توجه به شاخاص های مورد نظر ارزیابی نمایند و امور اخلاقی و فرهنگی آنان را نیز مد نظر قرار دهند.

در ادامه مربیان مسائل قابل توجه رشته های خود و اقدامات مورد نیاز را مطرح کردند.

ربابه حامد هاشمی و محمد محسن ربانی، فریبا سفید باف، امیر عزیزی پور و مسعود مهدوی نیا به ترتیب به عنوان مربیان رشته های دو و میدانی، تنیس، پدل تنیس و کایاک و فریبا مددی و احمد تفرشی پور به عنوان روسای انجمن های بدمینتون و دو و میدانی در این جلسه حضور داشتند.

 

آخرین ویرایش در 1396/10/25

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top