کمیته فرهنگی و روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا: مسابقه عکس روز دانشجو برگزار می شود

فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به مناسبت 16 آذر روز دانشجو مسابقه عکس با موضوع بهترین چشم اندازهای دانشجویی برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مسابقه گروه های تحت پوشش فدراسیون (ورزشکاران، مربیان، داوران و ...) می توانند خاطرات سال های دانشجویی خود را در موضوعات مختلف دانشجویی، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند (مجموعه عکس به تعدادی عکس که دارای یک پیام مشخص صریح و یا مفهومی است و یا تک عکس هایی که کنار هم یک داستان یا مفهومی را بیان می کند اطلاق می شود). عکس‌ها می‌توانند با دوربین‌های خانگی، نیمه حرفه‌ای، حرفه‌ای یا موبایلی ثبت شده باشند.

شرکت کنندگان می توانند حداکثر ۵ تک عکس یا 3 مجموعه عکس یا 3 تک عکس به همراه 1 مجموعه عکس ارسال نمایند.

علاقمندان باید آثار خود را تا پایان روز ۱6 آذر ۱۳۹۶ به آیدی کانال تلگرام فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به آدرس @ISPTF ارسال کنند.

ارسال مشخصات فردی شرکت کننده از قبیل نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه، شماره دانشجویی، شماره تماس، در هنگام ارسال عکس الزامی است.

لازم به ذکر است نتایج در کانال تلگرام فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا اعلام و به سه اثر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

آخرین ویرایش در 1396/09/12

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top