استقبال بی نظیر مردم شادگان از جزیره تندرستی

جشنواره آموزشی و ورزشی بیماران دیابتی در شادگان تحت عنوان جزیره تندرستی برگزار شد.

بزرگترین جشنواره آموزشی و ورزشی مخصوص بیماران دیابتی در شادگان تحت عنوان جزیره تندرستی توسط هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان و حمایت فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، جمعی از خیرین این شهرستان و با حضور دبیر فدراسیون و رئیس هیات استان خوزستان نهم آذر در استادیوم تختی شادگان برگزار شد.

هدف از برگزاری این جشنواره خدمت رسانی به بیماران شناسایی شده وکشف بیماران جدید و جذب آن ها به فعالیت های هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا بود که با حضور بی سابقه و مثال زدنی مردم و مسئولین مواجه شد.

این جشنواره از ساعت ۹ لغایت 13 با ۲۰ غرفه از جمله نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالمندان، مادران باردار، بهداشت روان، تغذیه، آموزش بهداشت، انجام آزمایشات شناسایی ایدز، انجام آزمایشات قند و چربی، جشنواره غذا و ارائه خدمات دندانپزشکی به بیماران دایر بود. برگزاری مسابقات دارت و پرتاب حلقه همراه با اهدا جوایز، اجرای تئاترهای خیابانی دیابت، تالاسمی و اعتیاد دیگر برنامه های این جشنواره را شامل شد.

محمدیان رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا شهرستان شادگان حضور جمعیت شانزده هزار نفری در جزیره تندرستی که منجر به شناسایی بیش از ۲۰۰۰ بیمار جدید شد را عالی توصیف کرد و هزینه برگزاری این جشنواره را بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان اعلام نمود.

لازم به ذکر است در پایان جشنواره به ۴۰۰۰ بیمار شناسایی شده قدیم و جدید یک دستگاه گلوکومتر رایگان و به تمامی شرکت کنندگان یک بسته آموزشی شامل کیف، سی دی آموزشی، تراکت، پمفلت های آموزشی و تغذیه اهدا گردید.

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top