مجمع انتخابات هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان هرمزگان برگزار شد

مجمع انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان هرمزگان برگزار و محمود کریم زاده به سمت ریاست این هیات منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان مجمع انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا این استان با حضور غلامعلی دانشور مدیرکل، خادمی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و سایر اعضاء در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان برگزار شد.

دانشور ضمن خیرمقدم به حاضرین اظهارداشت: امروز شاهد برگزاری یکی دیگر از مجامع هیات استان هستیم و امیدواریم این مجامع گامی موثر در رشد و گسترش ورزش در استان باشد.

سپس در ادامه مهین خانم فرهادی زاد جذب ورزشکاران بیماران خاص را هدف اصلی مدیران دانست و گفت: ورزش می تواند درمانی موثر و عاملی پیشگیرانه برای بیماران خاص و پیوند اعضا باشد و به آنان کمک کند.

وی افزود: در بحث ورزش بیماران خاص باید بعد همگانی آن به مراتب پر رنگ تر و با اهمیت تر از مسئله قهرمانی مورد توجه قرارگیرد، چراکه ما می خواهیم بیماران خاص با ورود به عرصه ی ورزش ضمن بهبود سلامت جسمی و روحی، درمان شده و یا حداقل از مشکلات آنان کاسته شود.

دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: این فدراسیون نخستین فدراسیون در وزارت خانه محسوب می شود که از رشد 385 درصدی بیمه شدگان ورزشی برخوردار بوده و بیشترین جذب را داشته است.

در پایان رای گیری انجام و محمود کریم زاده با کسب 15رای به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان هرمزگان انتخاب شد.

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top