گردهمايي دبیران هیات های استانی برگزار شد

نشست دبیران هیات های استانی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، این نشست از ساعت 9 آغاز و تا ساعت 13:30 ادامه داشت و نمایندگان 27 استان در آن حضور داشتند. تشریح برنامه کاری سال 96 و بررسی مشکلات پیش رو، بررسی راه های توسعه و ترویج ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در استان ها، ارائه سرفصل های آموزش و ارزیابی هیات ها، بازی های کشوری سال جاری و پاسخگویی به سوالات مطروحه دبیران از جمله محورهای این نشست یک روزه بود.

مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون در این نشست دیدگاه های فدراسیون از برنامه های مختلف را برای دبیران تشریح و اظهار کرد چند هیات این فدراسیون در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته اند.

وی رشد و توسعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در استان ها را از اولویت های فدراسیون عنوان کرد و از استان ها خواست همکاری بیشتری برای فعالیت در تمامی برنامه ها داشته باشند.

معصومه شهبازی نایب رئیس بانوان نیز با اشاره به اهمیت ورزش برای بانوان حضور پررنگ تر آنان در بازی های کشوری را در جهت رشد و توسعه واقعی ورزش بانوان ضروری دانست.

مسعود شیخی فرد مسئول کمیته مسابقات مواردی را به هیات ها یادآوری کرد و ضمن اشاره به برخی از نکات آئین نامه های برگزاری مسابقات، از هیات ها خواست قبل از برگزاری دوره ها حتما آئین نامه ها را مطالعه کنند تا در عمل با مشکلی روبرو نشوند.

آخرین ویرایش در 1396/05/21

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top