انتخابات ریاست هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان مازندران برگزار شد

مجمع انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان مازندران برگزار و ابراهیم کیایی به سمت ریاست این هیات منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مجمع انتخاباتی هیات استان مازندران پیش از ظهر امروز با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون و سایر اعضا مجمع در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مجمع حسین زادگان با اشاره به تفاوت هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با سایر هیات ها گفت: فعالیت در این حوزه نوعی عاقبت به خیری است و ارزش ویژه ای دارد. با حمایت و همدلی مدیران ارشد استان باید در جهت رفع مشکلات جامعه هدف اقدام کرد.

وی افزود: امیدواریم مسئولان این هیات روح معنویت را در خود تقویت کنند تا بتوانند در ایفای وظایف خود موفق باشند و همچنین این هیات با برنامه های خاص و عام مدون جز هیات های ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برتر کشور قرار گیرد که این مهم دور از دسترس نمی باشد.

در ادامه مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون اظهار داشت: فرهنگ‌سازی و آموزش در بخش ‌های مختلف ورزشی با بیماران خاص انجام شده است.

دبیر فدراسیون پیوند اعضا و بیماری‌های خاص با اشاره به اینکه استعدادیابی از برنامه‌های اصلی فدراسیون است، تصریح کرد: تاکنون تفاهم‌نامه‌های متعددی با فدراسیون‌ها برای استفاده از امکانات ورزشی برای بیماران خاص صورت گرفته است.

فرهادی زاد با بیان اینکه امیدواریم حمایت‌ از ورزش بیماران خاص بیشتر شود افزود: توجه به بیماران خاص و پیوند اعضا نوعی برکت در زندگی است.

سپس رای گیری به عمل آمد و ابراهیم کیایی تنها نامزد ریاست این هیات با کسب 12 رای از ۱2 عضو حاضر در مجمع، به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان مازندران انتخاب شد. وی به مدت 4 ماه در سمت سرپرست این هیات بود.

کیایی تشکیل کارگروه های تخصصی با تاکید بر کارگروه اقتصادی، ایجاد بانک اطلاعاتی، انتخاب مسئولین شهرستان ها، تشکیل کمیته استعداد یابی و شناسایی جامعه هدف در دانشگاه مازندران، دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش و همچنین فعالیت های ورزشی را اهم برنامه های خود برای هیات نام برد.

 

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top