مدال آوران مسابقات جهانی پیوند اعضا با استقبال مدیرکل ورزش و جوانان وارد همدان شدند

مدال آوران مسابقات جهانی پیوند اعضا ظهر امروز وارد همدان شدند و مقابل درب اداره کل ورزش و جوانان مورد استقبال رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از علاقمندان به ورزش قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا همدان، بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا از چهارم تا یازدهم تیرماه در شهر مالاگا اسپانیا برگزار شد و در پایان تیم های ملی کشورمان 17 مدال طلا، 18 نقره و 14 برنز کسب کردند 

ورزشکاران همدانی در این رقایتها خوش درخشیدند و صاحب مدال های رنگارنگی از این مسابقات شدند.
مصطفی آرمزد در رشته دارت و معصومه برجی، الهام محمدی تقدیر و بهاره بیگی در رشته پینگ پنگ نمایندگان استان همدان در رقابت های جهانی پیونداعضا اسپانیا بودند که در اولین روز این رقابت ها مصطفی آرمزد بازیکن همدانی کشورمان در فینال پیکارهای 18 تا 29 سال توانست پس از شکست بازیکن قدرتمند ایرلند عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کند و نخستین مدال رشته دارت را برای تیم ملی پیوند اعضای کشورمان در این دوره از بازی ها را به دست آورد.
در رقابت های انفرادی تنیس روی میز سه ورزشکار پیوند عضو کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند و در پایان در بخش بانوان و رده سني ٣٠ تا ٣٩ سال معصومه برجي ورزشکار خوب استان در جايگاه اول ايستاد و بهاره بیگی و الهام محمدی تقدیر دیگر ورزشکاران همدانی مقام های اول و دوم رده سني ١٨ تا ٢٩ سال را تصاحب کردند.
در روز برگزاری مسابقات دوبل تنیس روی میز نیز بهاره بیگی و الهام محمدی تقدیر از سد تمام حرفیان خود گذشتند و قهرمان مسابقات دوبل این مسابقات شدند.
همچنین در مسابقات دوبل پتانک الهام محمدی تقدیر و بهاره بیگی مقام دوم را به دست آوردند.
مدال آوران بازی های جهانی ظهر امروز وارد همدان شدند و در مقابل درب اداره کل ورزش و جوانان مورد استقبال رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان، عباس قهرمانی رئیس هیات پیوند اعضا و علیرضا نوروزی دبیر هیات و جمعی از علاقمندان به ورزش و خانواده های خود قرار گرفتند.

 

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top